مشاوره در مورد صرفه جو بودن در باغ

داشتن یک باغ دوست داشتنی پر از گیاهان و بوته های گلدار می تواند هزینه داشته باشد. بازدید از مرکز باغ و خرید چیزهایی که برای نگه داشتن باغ در شرایط بکر نیاز دارید ، پول زیادی در کیف پول شما می گیرد. اما راه های دیگری برای داشتن یک باغ وجود دارد که می توان به آنها افتخار کرد و یک راه این است که یک باغبان صرفه جو باشید.

به کجا نگاه کنیم

برای شروع ، مکانهای زیادی وجود دارد که می توان چیزهایی برای باغ پیدا کرد ، و اگر کسی تخیل داشته باشد ، این روشها می تواند برای یک باغبان صرفه جو مفید باشد.

دوستان و خانواده

چه بهتر از این که از اعضای خانواده یا دوستان خود در صورت داشتن وسایل ناخواسته برای باغ س askال کنید. حتی اگر این وسایل برای باغ مانند سبد یا حمام کودک در نظر گرفته نشده باشد ، می توان از آنها برای نگهداری گیاهانی مانند پنسیس و گل نگهداری گیاه بابا آدم همیشه بهار فرانسوی به علاوه سبزیجات مانند گوجه فرنگی ، تربچه و کاهو استفاده کرد. حتی می توان از یک سطل قدیمی در باغ استفاده کرد و سیب زمینی و هویج را در پاسیو نگه داشت.

درخواست دوستان ، خانواده و حتی همسایگان برای هر بذر باقی مانده می تواند یک راه مفید و صرفه جویی برای به دست آوردن گیاهان یا سبزیجات رایگان باشد. شاید آنها بتوانند قلمه هایی از باغ قبلاً تاسیس شده شما داشته باشند؟ هر آنچه دارند حتی اگر فقط توصیه باشد از ترس از آنها نترسید.

تبلیغات

یکی دیگر از راه های عالی باغبانی صرفه جو ، تبلیغات در روزنامه های محلی ، مجله یا فروشگاه های محلی است. مطمئناً ممکن است هزینه ارسال پست تبلیغات برای شما کم باشد اما جوایز آن بسیار زیاد خواهد بود. چیزهایی را که باغبانان دیگر در باغ نمی خواهند و به آنها می دهند ، بخواهید. از آنها بپرسید که آیا بذرهایی دارند که از آنها استفاده نخواهند کرد ، حتی کمپوست اضافی برای شما و باغتان یک پاداش خواهد بود.

بازیافت

یک روش عالی برای صرفه جوئی در باغ بازیافت است. آیا باید مکان بازی خود را بازیافت کنید؟ امروزه اکثر افراد بازیافت می کنند که این قانون از دولت محلی است یا بخاطر اینکه آنها می خواهند آن را انجام دهند ، بنابراین فقط درست است که به مواردی که بازیافت می کنید نگاه کنید. بازیافت می تواند یک راه مفید برای یافتن چیزهایی برای استفاده در باغ باشد و از آنچه دارید تعجب خواهید کرد. از شیشه های خالی ، بطری های اسپری ، حتی لیوان های پلاستیکی قهوه می توانید در باغ استفاده کنید ، بنابراین بروید و آنچه را که می خواهید بازیافت کنید ، پرداخت کنید.

گیاهان را سالم و بدون آفت نگه دارید

هنگامی که باغ با گیاهان ، درختان و بوته هایی که کاشته اید شکل گرفت ، می خواهید از سالم ماندن و جلوگیری از آفات اطمینان حاصل کنید. ساخت کود یا سموم دفع آفات خود یک روش عالی برای صرفه جویی در باغ است و همچنین به شما کمک می کند تا محیط زیست از مواد شیمیایی مضر مورد استفاده در کودها و سموم دفع آفات در مغازه استفاده نشود. داشتن یک انباشت کمپوست برای همه چیزهایی که در باغ می کارید تفاوت زیادی ایجاد می کند و استفاده از سموم دفع آفات ارگانیک که شامل توتون و تنباکو می شود کمک زیادی به دور نگه داشتن آفاتی مانند لارو مگس سبز و اره از گیاهان می کند.